News/ News
  • Stimaţi colegi, Luminatele Sărbători de Crăciun şi Anul Nou sunt un minunat prilej pentru a Vă exprima întreaga noastră consideraţiune şi a Vă aduce cele mai  sincere urări de bine, sănătate, fericire şi prosperitate. Fie ca lumina noului An 2013 să Vă umple sufletul de linişte şi realizări frumoase, iar sunetul vesel al clopoţelului să Vă vestească a bucurie şi împlinirea doritelor schimbări, iar speranţele noastre să devină realitatea unei vieţi mai bune. La mulţi ani!   Valeria Şeican Director...
    Monday, December 31, 2012
  • Thursday, December 27, 2012
  • Thursday, December 6, 2012
  • PREMIERE! Operetta
    Friday, November 30, 2012
  • Press conference 29.11.12
    Thursday, November 29, 2012
  • Friday, November 16, 2012
  • La PASSIONE dell’AMORE
    Saturday, November 3, 2012
  • Wednesday, October 31, 2012
  • 23. 06.2012 Lucia di Lammermoor
    Sunday, October 28, 2012
  • Vivat, Valentina Saviţcaia!
    Wednesday, September 26, 2012
Calendar of Performances:
News

Informații la numărul de telefon: 022 24 51 04